Forum Sojuszu Akademii Młodzi Waleczni

Forum jest tylko dla członków sojuszu aM.W. i ich sojuszników


#1 2009-03-14 21:38:30

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Wojny

Z tego co zaobserwowalem nasz sojusz posiada kilkunastu czlonkow. Jest to dobra liczba choc obecnie widac idziemy na jakosc nie na ilosc...Chcialbym zaproponowac rozpoczecie przygotowan do jakiejs wojny ktora moglibysmy przeprowadzic z innym sojuszem...tak zeby sie wykazac zeby pokazac sojuszowi glownemu ze nie jestesmy az tacy slabi...oczywiscie przeciwnik musi miec zblizony poziom do naszego...jest tylko jeden maly problem...nasz sojusz idzie w eko z tego co widzialem...proponuje by kazdy gracz przygotowal obrone jak i flote tak by ta wojna mogla sie rozpoczac jak najszybciej...co wy na to??

Offline

 

#2 2009-03-20 23:32:55

kpt.Stopczyk

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wojny

A może się jeszcze "podtuczyć"? Dobić do około 50 niszczycieli na gracza i wtedy?

Offline

 

#3 2009-03-20 23:36:21

adamsandler

Administrator

Punktów :   

Re: Wojny

to niech kazdy sie wypowie ja za wojna jak najbardziej

Offline

 

#4 2009-03-20 23:36:32

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Wojny

TAk ten temat umarl teraz nastepuje rozrastanie sojuszu czekamy na adama na piero i potem zaczynamy szybkie umacnianie floty i cos zaczniemy jest glowny sojusz sie na to zgodzi

Offline

 

#5 2009-03-20 23:43:50

adamsandler

Administrator

Punktów :   

Re: Wojny

jesli chodzi o wojne startujemy do kogoś jako akademia bez głównego sojuszu

Offline

 

#6 2009-03-20 23:44:35

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Wojny

a nie potrzebna nam zgoda soju glownego??

Offline

 

#7 2009-03-20 23:49:58

adamsandler

Administrator

Punktów :   

Re: Wojny

Jeśli byśmy chcieli aby walczyli z nami to tak ale ja tego niechce

Offline

 

#8 2009-03-20 23:55:34

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Wojny

Dobra ok ale i tak jakas wiez musi powstac wkoncu to my nalezymy do nich;p

Offline

 

#9 2009-03-22 11:57:43

piero

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wojny

sojusz glowny zawsze mozna poimformowac ze chcemy wojne z jakims innym sojem ale nie musi ich pytac o zgode . ja jeszcze wpadlem na chwile ale jeszcze mnie nie bedzie ze dwa tygodnie wiec jesli chcecie to mozecie na mnie poczekac jak nie to ja sie wstrzele w wojne jak wruce. oczywiscie jestem na tak.

Offline

 

#10 2009-03-25 00:08:34

Furion13

Administrator

Punktów :   

Re: Wojny

19dawid45 napisał:

TAk ten temat umarl teraz nastepuje rozrastanie sojuszu czekamy na adama na piero i potem zaczynamy szybkie umacnianie floty i cos zaczniemy jest glowny sojusz sie na to zgodzi

Nie musicie nas pytać o zgodę, wystarczy tylko jakaś wiadomość, że coś się dzieje.
A jeśli chodzi o pomoc JA zawsze chętnie pomogę.

Żeby mieć lepszy kontakt ze mną (jeśli oczywiście ktoś chce) wyślijcie mi buddy-zapytanie albo piszcie na GG: 1792337 (jeżeli jestem na necie zawsze jestem zalogowany)

Pozdrowionka i życzę powodzenia.

PS: Widzę, że kilka osób sie nieźle udziela.
Gratki.
I tak trzymać

Offline

 

#11 2009-03-28 22:35:15

przemone

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wojny

łupić, grabić i jeszcze zebrać PZ... z tego co piszecie siedzimy w eko... ja tez ale czas to zmienić... tak powiedzmy ? ile potrzebujemy czasu na rozwój ? aby zabrać się za budowę floty strikte wojennej ??? nie wiem czy może 1 miesiąc ? każdy zdarzy się pobudować lub podciągnąć kopalnie i przejdzie na łupienie ? zapełnijmy w końcu zakładkę "farmy" co wy na to ??? 1 miesiąc od dziś ??? co sądzicie ???

Offline

 

#12 2009-03-29 16:06:42

ewelinkie22

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wojny

Witam wszystkich zgadzam sie z Furionem13 nas o zgode nie musicie pytać, podejmujcie sie wojny jak chcecie
Ja jestem za tym pomysłem
jeśli potrzebujecie jakegoś wsparcia na budowę floty ja chętnie pomoge
i tak samo chcecie ze mna miec kontakt wysłać do mnie buddy- zapytanie
ja zawsze postaram sie pomóc na ile to możliwe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xmeno.pun.pl www.hanys-riders.pun.pl www.politologia07.pun.pl www.kotletzkreta.pun.pl www.nasza-psiarnia.pun.pl