Forum Sojuszu Akademii Młodzi Waleczni

Forum jest tylko dla członków sojuszu aM.W. i ich sojuszników


#16 2009-03-19 17:30:55

tomko09

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

dawid masz racje... ale od czegos trzeba zaczac wiec ja bym zaczal od obrony bo chyba za to nie ma tyle pkt co za flote... i w statystykach niektorzy gracze moga szukac swojej kolejnej ofiary jak chodzi o flote a statystyk obrony nie ma....

Offline

 

#17 2009-03-19 18:11:17

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

z oborny jest wiecej niz z floty...zalezy co budujesz...

Offline

 

#18 2009-03-19 18:24:34

tomko09

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

jak chodzi o punktacje to zbytnio sie nie znam myslalem ze za flote jest wiecej pkt... ale tak czy siak obrony w statystykach nie ma chyba ze jest podlaczane pod flote...

Offline

 

#19 2009-03-19 18:52:55

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

za kazde 1000 surowca wydane na flote,obrone czy budynki jest 1pkt....np
wyrzutnia rakiet-2000 metalu wiec 2pkt


taki ejst przelicznik punktow


Jedyne punkty ktore zawsze zostana to te ktore zdobywamy przez badania bo np jesli nam rozwala flote to punkty ktore zarobilismy na niej tracimy...no ale na samych badaniach zyc nie mozna;p

Offline

 

#20 2009-03-19 23:10:08

adamsandler

Administrator

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

zbuduj sobie obrone a moona ci nikt nie zrobi bo nie bedzie sie nikomu opłacać aż w koncu bedziesz miał duż± flote złapie cie ktos na falange i po tobie:))

Offline

 

#21 2009-03-20 05:23:24

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

Przy mocnej obronie mozesz zdobyc mona jedynie gdy jakis mocny zawodnik polasi sie na surowce i zaatakuje Twoja planete ale to i tak ciezka misja z tego bedzie

Offline

 

#22 2009-03-21 10:34:17

kpt.Stopczyk

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

obrona jest na słabszych. jak nie ma na planecie surówki lub floty to nie ma powodu do ataku ( chyba, że kto¶ ma na Ciebie akurat ci¶nienie )
ja dobudowuje transportery i latam ( takiego leszcza jak ja nikt falang± nie przeskanuje ). ew. na noc ładuje w długie badanie lub budynek.

Pozdrawiam

Offline

 

#23 2009-03-21 14:07:25

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

Dokladnie Stopczyk ma racje...z leszczem nie przesadzaj rozwijasz sie a jesli rozwijasz sie sukcesywnie to leszczem nie ejstes bez znaczenia ile masz punktow...wazne by sie rozwijac uczestniczyc w zyciu sojuszu i w zyciu tego forum i jest ok...wszystko pod kontrola to najwazniejsze...flote jesli sie ma to stanowi to tez problem ze wzgledu na falangi od 27 marca przez miesiac bedzie trwalo SD wiec ci co maja flote mocna beda mieli problem bo nawet flota po pare tysiecy napnernikow itd nie da rady grupie kilku graczy w zwiazku atakujacych ta flote niestety....przykladowo do teamu SD nie dostaniesz sie ejsli nie masz przynajmniej 3000 okretow wojennych wiec cos to znaczy

Offline

 

#24 2009-03-22 12:14:50

piero

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

przeczytalem to co piszecie i jest wiele racji . ale mtak naprawde po co komu obrona skoro sie pilnuje jesli sie pilnujesz i co najwazniejsze robisz PZ a nie przetransportowywanie surki z planety na planete to mozesz spac spokojniewiec te koszta co mialbys wydac na obrone mozesz spozydkowac na pzryklad na eko co ci w dalszej grze bardziej zaowocuje niz to ze masz obrone ktora zawsze jest do pokonania i na tym tracisz punkty i niemowie juz o surowcach ktore straciles na wybudowanie tej obrony. Oczywiscie jakas tam obrona nie duza zawsze jest potrzebna ze ktos nie wlatywal jak do siebie i nie zabral jakiejs tam surki -ale nie przesadzajmy.Najwazniejsze sa PZ w grze i do tego wlasnie sa potrzebne recyki. Dziwi mnie ze nie ktorzy wlasnie wciskaja sie w budowe wiekszej  ilosci transportyerow a nie recykow -przeciez recyki pelnia potrujna role .atakuja,zbieraja ,transportuja a transportery tylko transportuja co nie znaczy ze nie moga zaatakowac ale sa i tak bardziej latwe do zniszczenia niz recyki. tak wiec mysle ze transporterow zawsze mozna miec troche ale przezuccie sie na budowe recykow. .to takie moje skromne zdanie . pozdrawiam

Offline

 

#25 2009-03-22 15:15:30

kpt.Stopczyk

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

19dawid45 napisał:

i od 27 marca przez miesiac bedzie trwalo SD

o co chodzi ?

Offline

 

#26 2009-03-22 15:20:44

kpt.Stopczyk

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

piero napisał:

przeczytalem to co piszecie i jest wiele racji . ale mtak naprawde po co komu obrona skoro sie pilnuje jesli sie pilnujesz i co najwazniejsze robisz PZ a nie przetransportowywanie surki z planety na planete to mozesz spac spokojniewiec te koszta co mialbys wydac na obrone mozesz spozydkowac na pzryklad na eko co ci w dalszej grze bardziej zaowocuje niz to ze masz obrone ktora zawsze jest do pokonania i na tym tracisz punkty i niemowie juz o surowcach ktore straciles na wybudowanie tej obrony. Oczywiscie jakas tam obrona nie duza zawsze jest potrzebna ze ktos nie wlatywal jak do siebie i nie zabral jakiejs tam surki -ale nie przesadzajmy.Najwazniejsze sa PZ w grze i do tego wlasnie sa potrzebne recyki. Dziwi mnie ze nie ktorzy wlasnie wciskaja sie w budowe wiekszej  ilosci transportyerow a nie recykow -przeciez recyki pelnia potrujna role .atakuja,zbieraja ,transportuja a transportery tylko transportuja co nie znaczy ze nie moga zaatakowac ale sa i tak bardziej latwe do zniszczenia niz recyki. tak wiec mysle ze transporterow zawsze mozna miec troche ale przezuccie sie na budowe recykow. .to takie moje skromne zdanie . pozdrawiam

problem w tym, że s± niemiłosiernie powolne

Offline

 

#27 2009-03-22 21:36:56

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

SD to taka zabawa dla mocnych nudzacych sie graczy..chodzi o to ze sa wyznaczone terminy kiedy ta zabawa ejst wlaczona i mozna w nia grac....mocni gracze tworza zwiazek i rpzez miesiac zlomuja kazda mocna flote z danego universum...potem dziela sie zyskami...jest to dla tych co maja duza flote niebezpieczsne bo co da sie zrobic jesli 5 graczy z top 10 atakuje flote nm  kolesia jednego z top 400?? jest jeszcze taka zabawa w niszczenie obrony ale to bedzie dopiero po SD wiec poki co uwazac na floty

Offline

 

#28 2009-03-23 19:21:20

kpt.Stopczyk

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

to moja "mocarna" flota jest raczej bezpieczna

Offline

 

#29 2009-03-25 00:47:14

Furion13

Administrator

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

19dawid45 napisał:

tomko nie do konca masz racje...czasem ejst tak ze jak masz super obrone to gracze atakuja planete dla szczatkow z twojej planety...zbiera to co niszczy i to jego zarobek

19dawid45 mylisz się -----> z obrony nie ma szcz±tków, s± tylko z floty

Offline

 

#30 2009-03-25 08:42:38

tomko09

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

cos mi sie wydawalo ze mam racje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lesnictwo.pun.pl www.bleach-online.pun.pl www.pl-elite.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.haxballonline.pun.pl