Forum Sojuszu Akademii Młodzi Waleczni

Forum jest tylko dla członków sojuszu aM.W. i ich sojuszników


#31 2009-03-25 08:51:54

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

mi chodzi o te ze ejsli amsz super obrone to czujesz sie pewnie ze nikt cie nie zniszczy i wogole i zostawiasz tam swoje surowce nagl;e ktos cie atakuje pokonuje zabiera wszystko i jesli miales jakas flote to se zbiera z niejsz szczatki....ja sie tak rpzejechalem:(

Offline

 

#32 2009-03-25 10:15:25

piero

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

wlasnie jak wiecie odwiedzil nas gosc z glownego soja i miejwiecej podpowiedzial -tak wiec wnosze tez oto abysmy my tez tu mieli ta stronke w ktorejbedziemy sie chwalic i wklejac nasze RW z wygranych i stronke z RW porazek zeby sie nie mylilo a i stroka fforum sie rozrosnie. dlatego prosze o strwozenie takiej stronki oczywiscie trzeba pamietac ze przed wklejeniem RW trzeba przepuscis RW przez konwerter. pozdrawiam i czekam na te stronki ,moga byc o tytulach ZWYCIESTWA,i PORAZKI. alebo jak kto chce aby byly

Offline

 

#33 2009-03-25 10:17:51

Furion13

Administrator

Punktów :   

Re: Zycie sojuszu

Z tym się zgodzę, wcześniej zrozumiałem że napisałeś że z obrony są szczątki.

Mnie taka sytuacja spotkała kilka dni temy, zostawiłem flotke na planecie gdzie miałem duży bunkier i wyszedłem na godzinke z domu ale sytuacja sie skomplitowała i wróciłem za 4h. No i flotki nie ma, nie pomógł bunkier, bo koleś wysłał 10,000 pancerników.

Dlatego ostrzegam was nie zostawiajcie floty na planecie na dłużej niż godzinę jeśli wychodzicie - przekonałem się o tym na własnej skórze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pl-elite.pun.pl www.bleach-online.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl www.haxballonline.pun.pl www.dzogczen.pun.pl