Forum Sojuszu Akademii Młodzi Waleczni

Forum jest tylko dla członków sojuszu aM.W. i ich sojuszników


#1 2009-03-14 21:41:26

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Rekrutacja

Jak widac rekrutujemy od 0 punktow co jest dobra metoda na szybkie pozyskanie duzej ilosci graczy lecz ile warte jest to pozyskiwanie jesli tacy gracze sa w sojuszu a sie nie rozwijaja?? Proponowalbym w zwiazku z tym zeby mocniejsi gracze szczegolnie dowodcy sojuszu mieli wglad w to co robia nasi podopieczni tzn co jakis czas raporty z tego co slabi gracze zrobili...wedlug mnie nie ejst to metoda dyktatorska a metoda ktora pomoze nam jak i tym slabym ktorym mozemy zawsze udzielic pomocy rady pochwaly i nagany...mysle ze to zaowocuje w przyszlosci...

Offline

 

#2 2009-03-15 14:20:27

piero

Użytkownik

Punktów :   

Re: Rekrutacja

witam. popieram 19dawia45, lecz to zeby sie tyczylo tylko juz tych graczy slabych co sa w soju ale nastepnych zeby juz przyjmowac od ilus tam punktow bo z mojego doswiaczenia wynika ze zazwyczaj ci nowi  z malą iloscia punktow przytulaja sie do jakiegos sojuszu tak na szybko aby pozyskac jakies surowce lub brzydko mowiadz wyludzic a potem znikaja z soju  i co im zrobic potem ? zemsta za takie zachowanie zawsze moze byc oczywiscie nagminny atak ale czy o to nam chodzi. Druga sprawa jest taka ze z taka iloscia slabych punktowo graczy nie jestesmy dla nikogo leprzego interesujacym sojem co do wspulpracy i innych takich a jedynie do wywolywania nam wojen bo na nas w forum wwojennym zawsze benda zyskiwac punkty. dlatego proponuje juz podnies pulap punktowy dla nastepnych co by chcieli dolaczyc do naszego soja. Pozdrawiam

Offline

 

#3 2009-03-15 17:46:23

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Rekrutacja

Stawiam na 2 tysiace punktow...to dobra liczba i gracz majacy taka ilosc punktow co nieco kuma...

Offline

 

#4 2009-03-16 10:14:15

piero

Użytkownik

Punktów :   

Re: Rekrutacja

oki ja tez stawiam na 2000 jak co .

Offline

 

#5 2009-03-16 14:30:53

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Rekrutacja

do tych 2 tysiecy proponowalbym zakaz wysylania do nowego surowcow przez okres 2 tygodni...jesli nowy sie bedzie rozwijac bez naszych surowcow i nie ucieknie z sojuszu to mozemy mu dac jesli bedzie w potrzebie...po co komus od razu dawac jesli ucieknie do nastepnego na zebry??

Offline

 

#6 2009-03-23 22:42:45

adamsandler

Administrator

Punktów :   

Re: Rekrutacja

Możliwe ze niedługo dołączy do nas kilku graczy:))

Offline

 

#7 2009-03-23 23:32:20

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Rekrutacja

Jakies wieksze info?? czym mnie zaskoczysz??

Offline

 

#8 2009-03-28 22:55:40

przemone

Użytkownik

Punktów :   

Re: Rekrutacja

dobry pomysł / -y limit pkt min. ileś tam ? i staż w sojuszu po odbyciu którego może dany kadet prosić o pomoc w postaci surówki... ja bym proponował 1 miesiąc długo i krótko ale da to w pełni obraz gościa co zrobił, jak i ile jest sam w stanie zdziałać... czy jest cennym nabytkiem czy tylko liczy na ochronkę po skrzydełkami sojuszu i liczy na dostawy od silniejszych ???

Offline

 

#9 2009-03-29 10:09:14

piero

Użytkownik

Punktów :   

Re: Rekrutacja

i tu sie w pelni zgadzam z przemone .powinien kazdy to przeczytac co napisal przemone i wydaje mi sie ze jest to rozsadny pomysl ja jestem za!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#10 2009-03-29 18:08:12

19dawid45

Moderator

Punktów :   

Re: Rekrutacja

niestety mimo ze gadalismy o tym dalej limit punktowy nie jest stosowany

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.all4nokia.pun.pl www.glogera.pun.pl www.prorok.pun.pl www.dkw.pun.pl www.blastmu.pun.pl